TASARIM REKLAM ve MARKA TESCİL OFİSİ


Kurum Odaklı

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI

Nedir? Neden Gerekli?

Nedir? Biz, bir kurumun kendisini ifade ve temsil etmek için, şirket içi veya şirket dışında kullandığı her enstrümanı Kurumsal Kimlik için yapılan çalışma olarak adlandırıyoruz.
Neden? Kurumsal stratejiyi disipline etmek ve müşteri nezdinde bilinir ve tanınır olmak hatta güvenilirliği arttırmak için ayrıca ürün sağlayan diğer firmalar ya da varsa bayiler açısından sağlıklı bir kurumsallığı sunmak firmalar için elzemdir…
Nasıl? Bu çalışmalarda kullanılan enstrümanlar; kolay bir şirket ismi, şirket sembolleri (logo), yazı karakteri standardının tayini, uyumlu renkler ve görsel iletişim yapısının belirlenmesi gibi başlıklardan oluşur.

Kurum içi çalışmalar

Kurumsal Kimlik Matbuları.

Başvur
 • Logo Tasarımı

  Hal-i hazırda kullanmış olduğunuz Logonuzun özgünlüğünü dağıtmadan asrileştirilmesi ya da yeniden bir logo için karar vermenizde sizlere yardımcı oluyoruz. Daha önceki çalışmlarımıza buradan bakabilirsiniz...

 • Antetli Matbu (Fatura, İrsaliye, Makbuz, Sürekli Formlar, Değerli Evrak)

  Firmanız matbu evraklarının çeşitli kırtasiyelerden alınmış ve yamalı bohça gibi farklı farklı olması sizi bunaltıyor ve sinirlerinize dokunuyorsa size gözalıcı bir tasarımla tekdüze bir evrak yapısı hazırlayabilir, sunabiliriz.

 • Kapaklı Dosya, Kartvizit, Ajanda ve bloknotlar

  Çalışanlarınızı tanıtan, not almalarını kolaylaştıran, sunumlarını ve çalışmlarını kapaklı dosyalarda koruyabilen bir imkan sunabiliriz. Firmanızdaki ciddiyet müşterileriniz kadar çalışanlarınıza da güven verecektir.

 • Şirket içi Uyarı ve Hatırlatma Tabelaları

  Şirketiniz için sadece size özgü kuralları hatırlatan uyarılar da tasarlayabiliriz...

Kurum dışı çalışmalar

Kurumsal Kimlik Matbuları
 • Mönü, Broşür (Leaflet), Katalog, Insert, El ilanı, Etiket

  İlk kural Satış yapmaksa ikincisi ürünü göstermek ve en doğru biçimde anlatmak olmalı. Bunun için baskı teknolojisinin bizlere sunduğu araçları doğru kullanmak çok önemlidir. KöprüWeb Tasarım Reklam dilediğiniz tanıtım aracıyla burada!..

 • Poster, Afiş, Pankart

  Geniş kitlelere flaş kampanyalarınızı ya da sosyal sorumluluk çalışmalarınızı bildirmek için kullanacağınız araçlar sizler için ideal biçimde tarafımızdan şekilledirilmektedir...

 • Numaralı elektronik indirim veya Müşteri kartları

  Müşterilerinizin bilgilerini elektronik ortamda saklamak, onların sadakatini ödüllendirmek ve yeni sadakat çalışmaları yapmak için eşsiz bir enstürman olan elektronik kartları tercih ediniz.

 • CD (Dijital Reklam)

  Firmanızın yaptığı işleri, vizyon ve misyonunuzu videolar aracılığı ile akılda kalıcı ve taşınabilir hale getirmek için bu tür çalışmalar tam size göre olacaktır. Ayrıca yerel Tv'lerde gösterilebilir videolar üretebiliriz.


© 2004 - 2011. Tüm hakkı saklıdır. [Gizlilik Politikası]